• Boekhouding op maat van KMO’s

    Accountantskantoor

    fva vergaderzaal

Een team
met gedreven medewerkers.

Als dynamisch team staan wij voor een pragmatische, open, no-nonsense politiek.

Ons kantoor begeleidt KMO’s in hun dagelijks traject op boekhoudkundig, financieel en fiscaal vlak. Dat doen wij in een sfeer van professionaliteit, sereniteit, oprechtheid en wij doen dat straight-forward. Een degelijke lange termijnvisie tekent onze adviezen. Impulsiviteit mijden wij van nature.

Als dynamisch team staan wij voor een pragmatische, open, no-nonsense politiek. Het door elke cliënt geschonken vertrouwen wordt behandeld met discretie, respect, ernst en de grootste voorzichtigheid. Stiptheid, communicatie, transparantie en bekwaamheid zijn onze kernwoorden van een vruchtbare samenwerking.

Brahim Akdim

Partner
Gecertificeerd fiscaal accountant ITAA 10.011.612
Supervisor, advies en structurering, optimalisaties en afsluitingen

brahim@fva.be

Joeri Van Alsenoy

Partner
Fiscaal accountant ITAA 11.228.152
Supervisor, advies en structurering, optimalisaties en afsluitingen

Yorgo Corthals

Partner
Gecertificeerd fiscaal accountant ITAA 10.229.759
Supervisor, advies en structurering, optimalisaties en afsluitingen

yorgo@fva.be

Paul Godefroy

Onthaal – Dossierbeheerder
paul@fva.be

Kevin Joris

Eerstelijnsadvies, telefonische assistentie, dossierbeheerder, supervisie externe workflows

Glenn Lathouders

Dossierbeheerder
glenn@fva.be

Debby Goormans

Eerstelijnsadvies, telefonische assistentie, dossierbeheerder, supervisie kantoororganisatie

Eline Huypens

Dossierbeheerder, sociale dienstverlening en –verwerking

Marjan Van Rompaey

Dossierbeheerder

Heidi Meeusen

Dossierbeheerder

Aylin Ucar

Junior dossierbeheerder
aylin@fva.be

Dorine Horseele

Onthaal Borgerhout – Office manager
dorine@fva.be

Thomas Vervoort

Dossierbeheerder
thomas@fva.be

Ida Uijtterhoeven

Onthaal Borgerhout – Dossierbeheerder
ida@fva.be