• Boekhouding op maat van KMO’s

    Boekhoud- en fiscaal kantoor

    fva vergaderzaal

Een boekhoudkundig team
met gedreven medewerkers.

Als dynamisch team staan wij voor een pragmatische, open, no-nonsense politiek.

Ons kantoor begeleidt KMO’s in hun dagelijks traject op boekhoudkundig, financieel en fiscaal vlak. Dat doen wij in een sfeer van professionaliteit, sereniteit, oprechtheid en wij doen dat straight-forward. Een degelijke lange termijnvisie tekent onze adviezen. Impulsiviteit mijden wij van nature.

Als dynamisch team staan wij voor een pragmatische, open, no-nonsense politiek. Het door elke cliënt geschonken vertrouwen wordt behandeld met discretie, respect, ernst en de grootste voorzichtigheid. Stiptheid, communicatie, transparantie en bekwaamheid zijn onze kernwoorden van een vruchtbare samenwerking.

Joeri Van Alsenoy

Gedelegeerd bestuurder, Boekhouder, Fiscalist, BIBF tableau 203373
Supervisor, advies en structurering, optimalisaties en afsluitingen.
joeri@fva.be

Debby Goormans

Eerstelijnsadvies, telefonische assistentie, dossierbeheerder, supervisie kantoororganisatie.
debby@fva.be

Kevin Joris

Eerstelijnsadvies, telefonische assistentie, dossierbeheerder, supervisie externe workflows.
kevin@fva.be

Eline Huypens

Onthaal, dossieropvolging, sociale dienstverlening en –verwerking.
eline@fva.be

Petra Janssens

Dossieropvolging en materiële verwerking.
petra@fva.be

Sarah Tielemans

Accountant-Belastingconsulent (IAB) onder nummer 13865 1 N 84.
Dossierbeheerder, advies en structurering, optimalisaties en afsluitingen.
sarah@fva.be

Heidi Meeusen

Dossierbeheerder.
heidi@fva.be

Marjan Van Rompaey

Dossierbeheerder.
marjan@fva.be